משכנתא לעסקים קטנים

מה חשוב לדעת לגבי משכנתא לעסקים קטנים

משכנתא לעסקים קטנים היא הלוואה לעסק על מנת לרכוש נכס. כמו במשכנתא פרטית, משכנתא לעסקים קטנים ממשכנת את הנכס לבנק המלווה כביטחון לכך שהלווה יחזיר את מלוא ההלוואה בהתאם לתנאים שנחתמו. כשבאים לקחת משכנתא לעסקים קטנים כדאי לפנות ליועץ משכנתאות פרטי עוד לפני הפנייה לבנקים. היתרון בללכת ליועץ משכנתא פרטי ולא ליועץ המשכנתא של הבנק הוא שהיועץ החיצוני דואג לאינטרסים של העסק ולא לאינטרסים של הבנק. הניסיון של יועץ חיצוני כמו אלו מ- WINNER ייעוץ וליווי משכנתאות, יכול להשפיע על תנאי המשכנתא ותמהיל תיק המשכנתא, מה שיכול להתבטא בחיסכון של אלפי שקלים לעסק לאורך השנים.

משכנתא לנכס עסקי

עסקים רבים פועלים בנכסים פיזיים. הנכסים העסקיים יכול להיות בבעלות העסק או בשכירות. משכנתא עסקית מיועדת לרכישת הנכס המסחרי של העסק כתחליף לתשלום שכירות יקרה עבור מקום העסק.  עסקים שייקחו משכנתא לעסק יכולים להיות לדוגמא, מסעדה, חנות, משרד וכדומה. משכנתא לעסקים קטנים בהשוואה למשכנתא פרטית תהיה לרוב בתנאי הלוואה שונים ממשכנתאות פרטיות ומכיוון שהסיכון להלוואה גדול יותר' אורך ההלוואה יהיה לזמן קצר יותר ואחוז הריביות גבוה מזה של משכנתא פרטית. יועץ משכנתאות לעסקים ינהל משא ומתן מקדים מול הבנקים ויתמקח מולם על תנאי המשכנתא לשם השגת ההצעה הטובה ביותר מבין ההצעות. הם ינהלו מספר סבבי משא ומתן ויציגו לבנקים את ההצעות הטובות יותר שהתקבלו מהבנקים המתחרים עד לקבלת הצעה מיטבית. היועץ יציג בפני הלקוח העסקי לאחר המו"מ מול הבנקים את ההצעה הסופית שתכלול משכנתא עסקית בתמהיל הטוב ביותר עם פריסת שנים אידיאלית ובריביות הנמוכות ביותר האפשריות בשוק.

משכנתא לעסקים קטנים עם המקצוענים של WINNER

תכנון משכנתא כדאי לעשות תוך היעזרות באנשי מקצוע מנוסים בתחום של משכנתא לעסקים קטנים. המקצוענים של WINNER ילוו אתכם לאורך כל הדרך. הם יתכננו את המשכנתא יחד אתכם, בהתאם לתזרים העסקי ויכולת ההחזר החודשי של העסק כך שמבחינה כלכלית ניתן יהיה לעמוד בהחזרים. הם ינהלו את מכרז הריביות עבורכם, מול הבנקים השונים וילוו אתכם בתהליך עד לחתימה הסופית בבנק. הם יהיו זמינים עבורכם גם בעתיד על מנת לבדוק אם השתנו התנאים ואם כדאי למחזר את המשכנתא ולחסוך כספים נוספים.