מסורבי ביטוח משכנתא

מה זה מסורבי ביטוח משכנתא ומה ניתן לעשות בנושא

מסורבי ביטוח משכנתא הינם לקוחות שרוצים לקנות נכס וקיבלו הצעה מהבנקים למשכנתא אך הבנק למשכנתאות וחברות הביטוח לא מסכימים לבטח אותם בביטוח המשכנתא אותו דורש הבנק. מסורבי ביטוח משכנתא נובעים לרוב מסיבות בריאותיות. הבנקים וחברת הביטוח יכולים לסרב לבטח ביטוח חיים ללקוחות הסובלים מבעיות רפואיות בעבר או בהווה. במקרים רבים מספיק שאחד מבני הזוג סובל או סבל מבעיה רפואית על מנת שלא יוכלו לקבל את המשכנתא כיוון שעל שניהם להיות מבוטחים בביטוח החיים למשכנתא.

יועץ משכנתאות פרטי

על מנת שלא להגיע למצב של מסורבי משכנתא מסיבות רפואיות כדאי לפנות ליועץ משכנתאות עוד לפני הפנייה לבנקים. היתרון בללכת ליועץ משכנתא פרטי עבור משכנתא למסורבים ולא ליועץ המשכנתא של הבנק הוא שהיועץ החיצוני דואג לאינטרסים שלך ולא לאינטרסים של הבנק. יועץ מקצועי כמו אלו מחברת WINNER ייעוץ וליווי משכנתאות, יודע לפעול למען מסורבי משכנתא בישראל מהתחלה מול חברות הביטוח על מנת להפיק אישור ביטוחי רפואי עבור המשכנתא. במקרים רבים הם ינהלו משא ומתן להורדת רמת הפרמיה הגבוהה המלווה למצב רפואי של מי מבני הזוג, מסורב משכנתא עקב מצבו הבריאותי.

סיבות לסירוב משכנתא

צריך להבין גם את הסיבות לכך שהבנקים מסרבים לתת ללקוחות מסוימים משכנתא מסיבות שאינן רפואיות. במקרים רבים של מסורבי משכנתא, הדבר נובע מההתנהלות הכלכלית של הלקוח בעבר. אם הלוקח איחר בהחזרת הלוואותיו בעבר או שיש לו היסטוריה של צ'קים חוזרים. סיבה נוספת של מסורבי משכנתא בישראל יכולה להיות קשורה לבעיות ברישום המשפטי של הנכס. מסורב משכנתא יכול להיות גם אדם שהכנסתיו לא צפויות או שאינו יכול להוכיח את כושר ההחזרה שלו.

 ייעוץ וליווי עבור מסורבי ביטוח משכנתא מהמקצוענים של WINNER

תכנון משכנתא עבור מסורבי ביטוח משכנתא כדאי לעשות תוך היעזרות אנשי מקצוע מנוסים ומומחים לתחום. המקצוענים של WINNER ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד השגת משכנתא למסורבים. הם יתכננו את המשכנתא יחד אתכם, בהתאם להכנסה החודשית ויכולת ההחזר המשפחתית כך שצרכי הבית לא ייפגעו וניתן יהיה מבחינה כלכלית לעמוד בהחזרים. הם ינהלו את מכרז הריביות עבורכם, מול הבנקים השונים וילוו אתכם בתהליך עד לחתימה הסופית בבנק. הם יהיו זמינים עבורכם גם בעתיד על מנת לבדוק אם השתנו התנאים ואם כדאי למחזר את המשכנתא ולחסוך כספים נוספים.